Szkolenie kierowane jest m.in. do jednostek takich jak MOPS, GOPS, MGOPS, PCPR, ze względu na przepisy znowelizowanej „Ustawy o pomocy społecznej” (Dz. U. 2004 Nr 64 poz. 593 z późn. zm.):

Art. 121, ust. 2c. Pracownik socjalny zatrudniony w ośrodku pomocy społecznej, centrum usług społecznych, o którym mowa w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych, lub w powiatowym centrum pomocy rodzinie ma prawo do szkoleń podnoszących poziom bezpieczeństwa osobistego podczas wykonywania czynności zawodowych. Szkolenia przeprowadza pracodawca co najmniej raz na 2 lata.

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa osobistego pracowników poprzez nabycie umiejętności samoobrony w różnych sytuacjach, a także uzyskanie wiedzy w zakresie:

  • rozpoznawania sytuacji potencjalnego zagrożenia;
  • sposobu postępowania w takich sytuacjach;
  • kodeksowych warunków działania w stanie obrony koniecznej, a także odpowiedzialności za przekroczenie jej ram.

Co dają takie warsztaty? Bezpieczeństwo, panowanie nad strachem, umiejętność obrony dla osoby, która jest atakowana przez napastnika w różnych sytuacjach i miejscach.

Szkolenie prowadził będzie wieloletni pracownik Policji, utytułowany zawodnik i trener Karate Kyokushin zajmujący się sztukami walki i technikami samoobrony na co dzień.

W celu ustalenia szczegółów oraz zapisania się na szkolenie skontaktuj się z Nami: tel.: 609 678 553